Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Licznik odwiedzin

Stronę odwiedzono:
18505320 razy

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

ZOBACZ TAKŻE:

 

 

 

 


 

Współpraca z

Współpraca z

 

 

 

Pogoda

Swiat Pogody .pl

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca zwww

Współpraca z

ZAKUP NOWOŚCI

 

 


Zakup nowości wydawniczych w 2019 r. realizowany jest ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Współpraca z

Logowanie do SOWA2

 

DKK w Boguchwale

"Szepty", "Skucha"

03-08-2016

W piątek 29 lipca odbyło się spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla dorosłych w Boguchwale. Dwie książki, o których rozmawiałyśmy to "Skucha" Jacka  Hugo-Badera oraz "Szepty" Ireny Matuszkiewicz. Uczestniczki dyskusji wyraziły dużo pozytywnych opinii dotyczących „Szeptów”. W tej książce spotykamy różne pokolenia, które mieszkają pod jednym dachem, próbując się rozumieć i tolerować. Każde pokolenie wyznaje swoje zasady, wartości. Ciekawe zderzenie międzypokoleniowe. Natomiast „Skucha” być może nie każdemu przypadnie do gustu, ale należy do kanonu książek, które koniecznie trzeba przeczytać. Reportaże wciągające, prawdziwe, emocjonujące. Dwie książki warte czasu, który poświęcimy na ich czytanie.

Polecamy. Aneta Świeca Moderator DKK

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: