Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Rzeszów - stolica innowacji

Licznik odwiedzin

Stronę odwiedzono:
18561692 razy

Kultura w Rzeszowie

Współpraca z

Pogoda

ZOBACZ TAKŻE:

 

 

 

 


 

Pogoda

Swiat Pogody .pl

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

Współpraca z

Współpraca z

Logowanie do SOWA2

 

DKK w Przeworsku

Spotkanie z Jackiem Hugo-Baderem

17-11-2015

 W piątkowy wieczór listopadowy w czytelni naszej biblioteki odbyło się spotkanie autorskie z nietuzinkową postacią polskiego reportażu – Jackiem Hugo-Baderem. Przybyli nań czytelnicy zainteresowani jego twórczością i znający jego książki i reportaże. I trzeba przyznać, że się nie zawiedli. Autor „dzienników Kołymskich” ciekawie i ze swadą opowiadał nam o swoich podróżach reporterskich, o ludziach, których spotykał po drodze, o swoim warsztacie pisarskim. Bardzo emocjonalnie podchodził do każdego pytania i zagadnienia. W luźny sposób, zahaczając o „magię” potrafił nawiązać kontakt z uczestnikami spotkania, spędzając z nami ponad dwie godziny. Nie obeszło się bez obowiązkowych zdjęć i autografów. A spotkanie organizowane było w ramach corocznych spotkań autorskich Dyskusyjnych Klubów Książki.

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: