Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Rzeszów - stolica innowacji

Licznik odwiedzin

Stronę odwiedzono:
18562063 razy

Kultura w Rzeszowie

Współpraca z

Pogoda

ZOBACZ TAKŻE:

 

 

 

 


 

Pogoda

Swiat Pogody .pl

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

Współpraca z

Współpraca z

Logowanie do SOWA2

 

DKK w Górze Motyczej

Spotkanie z Arkadiuszem Niemirskim

23-10-2015

 Dnia 20 października 2015 r. w bibliotece w Górze Motycznej odbyło się spotkanie autorskie z Arkadiuszem Niemirskim autorem książek dla młodzieży i dorosłych. Wizyta autora była możliwa dzięki działającemu przy bibliotece Dyskusyjnemu Klubowi Książki. Na spotkanie przybyła młodzież z Góry Motycznej, Wiewiórki i Woli Wielkiej wraz z opiekunami.

Pisarz w humorystyczny sposób przybliżył wszystkim swoją twórczość i zachęcił do czytania nie tylko swoich książek. Zachęcał  także do odwiedzania swojego bloga i dzielenia się tam swoimi spostrzeżeniami. Autor swoją twórczość zaczynał od powieści “Pan Samochodzik i skarby Wikingówan” jest to kontynuacja popularnej serii Pana Samochodzika Zbigniewa Nienackiego. Do 2006 roku wzbogacił tę kultową serię o szesnaście tomów.  Do najpopularniejszych powieści należą „Pojedynek detektywów”, Zbrodnia prawie doskonała”, “Tajemnica Fabritiusa”, Klątwa Nipkowa”.

 

 

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: