Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Rzeszów - stolica innowacji

Licznik odwiedzin

Stronę odwiedzono:
18561870 razy

Kultura w Rzeszowie

Współpraca z

Pogoda

ZOBACZ TAKŻE:

 

 

 

 


 

Pogoda

Swiat Pogody .pl

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

Współpraca z

Współpraca z

Logowanie do SOWA2

 

DKK w Górze Motyczej

Anna Onichimowska: "Hera moja miłość"

28-08-2015

 

 
"Boli mnie głowa, ręce i nogi.
Mięśnie, kości, paznokcie, włosy, zęby i serce.      
 A najbardziej dusza."
 
Dnia 29.06.2015r. tuż przed wakacjami klubowiczki DKK w Górze Motycznej spotkały się, aby porozmawiać o kolejnej przeczytanej książce. Tym razem była to „Hera moja miłość” Anny Onichimowskiej. To kolejna, można powiedzieć, że nietypowa książka o narkomanii.Głównym bohaterem książki jest Jacek, chłopak z bogatego domu, któremu nic nie brakuje. Jak się okazuje pieniądze nie zastąpią wszystkiego. Brak uwagi ze strony rodziców a także alkoholizm ojca powodują, że chłopak popada
 w narkomanię wraz ze swoją dziewczyną. Jednak to nie koniec nieszczęść w tej rodzinie. Cała sytuacja diametralnie zmienia się, gdy mały Michał (brat Jacka) sięga po skręta. Odurzenie narkotykiem powoduje, że chłopak popełnia samobójstwo. Książka jest przestrogą nie tylko dla młodych, ale także dla rodziców. Jak stwierdziła jedna z klubowiczek to przede wszystkim rodzice powinni ja przeczytać. W dzisiejszych czasach gdzie rodzice mają coraz mniej czasu dla swoich dzieci zapewniając im tylko dobra materialne. Okazuje się, że to za mało.
Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: