Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Rzeszów - stolica innowacji

Licznik odwiedzin

Stronę odwiedzono:
18561990 razy

Kultura w Rzeszowie

Współpraca z

Pogoda

ZOBACZ TAKŻE:

 

 

 

 


 

Pogoda

Swiat Pogody .pl

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

Współpraca z

Współpraca z

Logowanie do SOWA2

 

DKK w Górze Motyczej

Ewa Barańska: "Powrót Julii"

22-09-2015

 

” Powrót Julii” w Górze Motycznej
 
 
Tuż przed rozpoczęciem roku szkolnego 21 sierpnia 2015 roku klubowiczki postanowiły się spotkać.Tym razem tematem do rozmów była książka  "Powrót Julii”.
To dalszy ciąg bestselerowej powieści „Nie odchodź, Julio". Julia to inteligentna i ambitna dziewczyna z pasją do nauki, która zakochuje się w Wiktorze. Z początku chłopak nic do Juli nie czuje. Z czasem uświadamia sobie, że kocha tę delikatną dziewczynę, która cierpi na nieuleczalną chorobę. Julia żyje dzięki dializom, oczekując na przeszczep nerki. Nikt z rodziny, ani kochający ją szczerze Wiktor z przyczyn medycznych nie może zostać dawcą. Aż tu nagle uśmiechną się los do Julii i z kliniki transplantologii przychodzi szczęśliwa wiadomość — znalazł się odpowiedni dla niej dawca. Niestety Julia nie zaznała szczęścia, ponieważ Ida zapoczątkowała serię nieszczęśliwych wypadków. Pomimo komplikacji wszystko kończy się dla Juli szczęśliwie tylko Wiktor musiał niepotrzebnie cierpieć. Tak jak wszystkie książki Ewy Barańskiej tak i ta przypadła dziewczynom do gustu.
 
Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: