Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Rzeszów - stolica innowacji

Licznik odwiedzin

Stronę odwiedzono:
18562079 razy

Kultura w Rzeszowie

Współpraca z

Pogoda

ZOBACZ TAKŻE:

 

 

 

 


 

Pogoda

Swiat Pogody .pl

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

Współpraca z

Współpraca z

Logowanie do SOWA2

 

DKK w Górze Motyczej

Udział w koncercie

11-03-2015

Anioły są takie ciche ..."

 Dyskusyjny Klub Książki w Górze Motycznej swoje pierwsze spotkanie odbył w dość nietypowy sposób uczestnicząc w koncercie charytatywnym dla dzieci chorych na mukowiscydozę. To wspaniałe przedsięwzięcie miało miejsce 29 stycznia 2015 roku w Domu Kultury Mors w Dębicy. Organizatorami koncertu byli II Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Jana Twardowskiego w Dębicy oraz Miejski Ośrodek Kultury. Hasło koncertu brzmiało „Anioły są takie ciche – dzielimy się swoim talentem pomagając innym”. Fundusze uzyskane ze sprzedanych biletów przekazane zostały potrzebującym dzieciom. Z informacji, jakie podała lokalna prasa na koncert sprzedanych zostało blisko tysiąc biletów. Jesteśmy dumni z tego, że pośród tylu osób dobrego serca znaleźli się także członkowie DKK w Górze Motycznej. Była to pierwsza taka akcja z naszym udziałem, ale nie ostatnia.

 

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: