Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Rzeszów - stolica innowacji

Licznik odwiedzin

Stronę odwiedzono:
18561858 razy

Kultura w Rzeszowie

Współpraca z

Pogoda

ZOBACZ TAKŻE:

 

 

 

 


 

Pogoda

Swiat Pogody .pl

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

Współpraca z

Współpraca z

Logowanie do SOWA2

 

DKK w Bobrowej

Davide Cali, Serge Bloch - „ A Ja Czekam...”

21-04-2015

DKK dla dzieci działający przy Bibliotece Publicznej w Bobrowej na 16 lutego wybrało książkę pt „ A ja czekam ..” Czekanie kojarzy się wszystkim na oczekiwanie na coś miłego, niezwykłego. Luty to miesiąc taki w którym już tęsknimy za wiosną, za słoneczkiem, zielona trawą, motylami i ciepłymi dniami. I podczas tego czasu bardziej stała się nam bliska tematyka książki „ a ja czekam...” książka opowiada historię życia za pomocą muliny. To taka czerwona niteczka która przeplata się przez całą książkę, a tym samym przez całe życie.

Nasze życie to czekanie najpierw jak jesteśmy mali czekamy kiedy urośniemy, potem czekamy na miłość, na dziecko itd. Czekamy na ważne wydarzenia związane z naszym życiem. Wybrane momenty oczekiwania, z których składa się życie każdego z nas to ciąg wydarzeń: radosnych i smutnych, oczekiwanych i niespodziewanych. W bardzo prosty sposób za pomocą czerwonej niteczki książka opowiada naszą historię, historię naszych bliskich, naszych rodziców lub dziadków. Książka pozwala nam uczestniczyć w jej czytaniu. Klubowicze mieli również swoje czerwone niteczki z karteczkami na których mogli napisać na co czekają, co dla nich jest ważne, jakie mają pragnienia. Książka wzruszyła klubowiczów.
 
Sehn Małgorzata
 
 
 
Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: