Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Licznik odwiedzin

Stronę odwiedzono:
18503601 razy

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

ZOBACZ TAKŻE:

 

 

 

 


 

Współpraca z

Współpraca z

 

 

 

Pogoda

Swiat Pogody .pl

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca zwww

Współpraca z

ZAKUP NOWOŚCI

 

 


Zakup nowości wydawniczych w 2019 r. realizowany jest ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Współpraca z

Logowanie do SOWA2

 

DKK w Racławówce

Krzysztof Koziołek: "Święta tajemnica"

08-04-2014

Ksiądz Sambor wysłuchuje wyznań zabójcy ośmiolatka. związany tajemnicą spowiedzi nie może o tym poinformować policji. Kiedy ginie kolejne dziecko, wikary podejmuje własne śledztwo. Ale schwytanie mordercy to dopiero początek jego problemów. Ta książka na zawsze zmieni twoje wyobrażenie o spowiedzi...”

To tyle z recenzji na okładce. Czytając książkę, czytelnik irytuje się i zżyma że tak łatwo osądzono i skazano niewinnego człowieka. Oto jak działa psychologia tłumu. Wszelkie poszlaki wskazują na winę biednego Sambora, ale nikt poza dwiema „szalonymi” nauczycielkami i jednym dziennikarzem nie pokusi się aby przeprowadzić dokładne śledztwo.
Ksiądz niczym męczennik cierpi psychicznie i fizycznie: w więzieniu jest traktowany jak najgorszy przestępca, bity, kopany, głodzony, nie dostaje nawet wody tylko musi łapać krople z kapiącego niczym w średniowiecznym lochu-sufitu. W nieciekawym świetle ukazane jest środowisko tzw.”Elity”, do której należą wysoko postawieni funkcjonariusze służby państwowej oraz przedstawiciele prawa. Książka jest tak napisana, że nie sposób się nudzić ani przez chwilę i choćby dlatego warto ją przeczytać co stwierdziły zgodnie wszystkie klubowiczki z DKK w Racławówce, które spotkały się 2 kwietnia 2014 r.
 
               
Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: