Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Licznik odwiedzin

Stronę odwiedzono:
18523590 razy

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

ZOBACZ TAKŻE:

 

 

 

 


 

Współpraca z

Współpraca z

 

 

 

Pogoda

Swiat Pogody .pl

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca zwww

Współpraca z

ZAKUP NOWOŚCI

 

 


Zakup nowości wydawniczych w 2019 r. realizowany jest ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Współpraca z

Logowanie do SOWA2

 

DKK w Oleszycach

Monika Szwaja: "Zupa z ryby Fugu"

29-04-2014

29.04.2014 r.odbyło się spotkanie członków DKK, podczas którego, dzieliłyśmy się wrażeniami z pierwszej przeczytanej w ramach DKK książki "Zupa z ryby Fugu". Książka wszystkim klubowiczkom bardzo się spodobała, bo czyta się ją łatwo,lekko i przyjemnie. Bohaterki są silne ,władcze i stanowcze.Dlatego właśnie tą pozycję wybrałyśmy na początek bo wszystkie jesteśmy takie jak bohaterki książki- stwierdziła jedna z uczestniczek.
"Zupa z ryby Fugu" to powieść obyczajowa a nie książka kucharska. Autorka informuje nas, że ryba fugu jest bardzo smaczna, ale jeżeli będziemy obchodzić się z nią nieostrożnie, możemy otruć siebie i współbiesiadników. Podobnie jest z naszym życiem. Jest ono potrawą smaczną dla inteligentnych. Jeżeli nie będziemy ostrożni i będziemy podejmować nietrafione i błędne decyzje, to zapłacimy za to wysoką cenę.Zatrujemy się życiem a przy okazji możemy skrzywdzić innych: rodzinę,bliskich,przyjaciół.
 

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: