Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Licznik odwiedzin

Stronę odwiedzono:
18517228 razy

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

ZOBACZ TAKŻE:

 

 

 

 


 

Współpraca z

Współpraca z

 

 

 

Pogoda

Swiat Pogody .pl

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca zwww

Współpraca z

ZAKUP NOWOŚCI

 

 


Zakup nowości wydawniczych w 2019 r. realizowany jest ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Współpraca z

Logowanie do SOWA2

 

DKK w Nisku

Spotkanie z Małgorzatą Gutowską - Adamczyk

30-05-2014

Dnia 28 maja 2014 r. (w środę ) gościliśmy w naszej placówce znaną pisarkę Panią Małgorzatę Gutowską – Adamczyk, która jest też scenarzystką filmową, dziennikarką, historykiem teatru. Zadebiutowała jako scenarzystka serialu Tata, a Marcin powiedział…  Swoje pierwsze książki napisała dla młodzieży, w których wiele przygód i pomysłów zaczerpnęła ze swoich osobistych doświadczeń. Najbardziej znane tytuły to: "110 ulic", "Niebieskie nitki", "220 linii", "13.Poprzeczna ", za która otrzymała nagrodę "Książki Roku 2008", przyznawanej przez Polską Sekcję IBBY. Jest także autorką bestsellerowej sagi „Cukiernia Pod Amorem” oraz „Podróż do miasta świateł”.

Autorka podzieliła się swoimi doświadczeniami literackimi i życiowymi z młodzieżą z Zespołu Szkół  Nr 3 w Nisku. Spotkanie przebiegało w bardzo przyjaznej atmosferze. Pani Małgorzata mówiła o ważnych sprawach, przed którymi przyjdzie niedługo stanąć uczniom. Poruszyła tematy: wyboru drogi życiowej, odpowiedzialności za samych siebie i swojej przyszłości, zachęcała do rozwijania swoich pasji, swoich dobrych stron. Spotkanie odbyło się w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki.

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: