Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Licznik odwiedzin

Stronę odwiedzono:
18504101 razy

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

ZOBACZ TAKŻE:

 

 

 

 


 

Współpraca z

Współpraca z

 

 

 

Pogoda

Swiat Pogody .pl

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca zwww

Współpraca z

ZAKUP NOWOŚCI

 

 


Zakup nowości wydawniczych w 2019 r. realizowany jest ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Współpraca z

Logowanie do SOWA2

 

DKK w Lutoryżu

Annie Dillard: „Państwo Maytree”

10-04-2014

Historia miłosna – liryczna, refleksyjna, stawiająca wiele ważnych pytań na temat miłości, małżeństwa, natury. Dzieje małżeństwa malarki Lou Bigelow i poety Toby`ego Maytree skłaniają do namysłu nad istotą lojalności, przebaczenia, przyjaźni….” Taki opis umieszczony na książce zachęca czytelnika do sięgnięcia po tę pozycję. Niestety, wraz z kolejnymi stronami rosło nasze rozczarowanie książką. Owszem, ma ona swoje przesłanie, ale jest nudna. Każda z nas czekała, że akcja się rozkręci, niestety na próżno. Jedna z Klubowiczek zauważyła, że w książce prawie w ogóle nie ma dialogów, a przecież autorka pisała, że Lou i Toby bardzo dużo z sobą rozmawiali. Kiedy mieli czas na rozmowę, skoro ciągle byli pochłonięci swoimi wewnętrznymi rozważaniami? Nie podobała nam się kreacja bohaterów powieści, narracja. Wiemy, że książka A. Dillard cieszy się uznaniem krytyków, my niestety nie podzielamy ich zdania.

Urszula Knutel

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: