Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Licznik odwiedzin

Stronę odwiedzono:
18893054 razy

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

ZOBACZ TAKŻE:

 

 

 

 


 

Współpraca z

Współpraca z

 

 

 

Pogoda

Swiat Pogody .pl

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca zwww

Współpraca z

ZAKUP NOWOŚCI

 

 


Zakup nowości wydawniczych w 2019 r. realizowany jest ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Współpraca z

Logowanie do SOWA2

 

DKK w Łańcucie

Zygmunt Miłoszewski: "Domofon"

24-04-2014

 Na kwietniowym spotkaniu DKK  dla Dorosłych dn. 11 04.2014r.  omawiałyśmy książkę Zygmunta Miłoszewskiego „Domofon”.

            Naszym zdaniem „Domofon” to bez wątpienia jeden z lepszych polskich horrorów, jakie do tej pory miałyśmy przyjemność  omawiać.  Choć, niektóre z naszych klubowiczek nie skusiły się, aby go przeczytać – ale cóż nie wszyscy w końcu lubimy się bać!Niemniej jednak te z nas, które odważyły się sięgnąć po tytułowy „Domofon”  przyznały, że ani przez moment nie narzekały na nudę. Wspaniale trzymająca w napięciu akcja, doskonały portret psychologiczny postaci – to jednym słowem  rewelacyjna pozycja , która z pewnością u niejednego czytelnika wywoła poczucie strachu. Genialnie napisana, dzięki czemu trudno się od niej oderwać, bo nie wiadomo co się za chwilę wydarzy. Autor trzyma czytelnika w napięciu do ostatniej chwili, ale o to chodzi, bo to jest przecież powieść grozy będąca jednocześnie powieścią obyczajowo – psychologiczną.

            Jak zakończy się historia, która zaczyna się niczym koszmarny sen, a potem jest tylko gorzej?Musicie sprawdzić sami! Gorąco polecamy! Czasem naprawdę warto się bać!

Na kolejne spotkanie DKK serdecznie zapraszamy 23 maja 2014r. Tematem spotkania będzie książka N. M.  Kelby pt. „Białe trufle”.

Beata Lęcznar

 

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: