Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Licznik odwiedzin

Stronę odwiedzono:
16264769 razy

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

ZOBACZ TAKŻE:

 

 

 

 


 

Współpraca z

Współpraca z

 

 

 

Współpraca z

Współpraca z

Współpraca z

ZAKUP NOWOŚCI

 

 


Zakup nowości wydawniczych w 2019 r. realizowany jest ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Współpraca z

Logowanie do SOWA2

DKK w Jodłowej

Spotkanie z Martą Fox

13-06-2014

Na zaproszenie Dyskusyjnego Klubu Książki działającego przy Gminnym Centrum Kultury i Czytelnictwa w Jodłowej bibliotekę odwiedziła znana poetka, powieściopisarka, eseistka, autorka książek dla młodzieży i dorosłych Marta Fox.

12 czerwca 2014 r. o godz. 13.00 zebrani w bibliotece czytelnicy mieli okazję poznać i porozmawiać z pisarką. W spotkaniu brali udział członkowie Dyskusyjnych Klubów Książki (dla dzieci i młodzieży) oraz zaproszona klasa z gimnazjum wraz z opiekunem.
Pisarka jest niezwykle miłą, serdeczną i otwartą osobą. Ze swobodą i poczuciem humoru opowiadała o swojej drodze pisarskiej. Zanim zaczęła pisać, pracowała jako nauczycielka języka polskiego, bibliotekarz, dziennikarz, a także kierownik literacki w teatrze. Do tej pory Marta Fox wydała ponad 40 książek. Książkę pt.  „Agaton – Gagaton” napisała dla córki Agaty, aby zachęcić ją do czytania a „Przybij piątkę!” z myślą o wnukach. Jej utwory często stają się bestsellerami a książki cieszą się dużą popularnością wśród młodych czytelników, szczególnie dziewcząt.
Marta Fox na spotkaniu bardzo otwarcie mówiła o warsztacie pracy, źródłach inspiracji, literackiej drodze, a także o wychowaniu dwóch córek.
Na zakończenie spotkania , pisarka otrzymała od klubowiczów DKK w Jodłowej kwiaty i drobny upominek i oczywiście gromkie brawa. Każdy z klubowiczów otrzymał książkę autorki z jej życzeniami i autografem.
A potem wspólne zdjęcia.
Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy za wspaniałe spotkanie!
 
/moderator Agnieszka Szewczyk/

 

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: