Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Licznik odwiedzin

Stronę odwiedzono:
18893317 razy

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

ZOBACZ TAKŻE:

 

 

 

 


 

Współpraca z

Współpraca z

 

 

 

Pogoda

Swiat Pogody .pl

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca zwww

Współpraca z

ZAKUP NOWOŚCI

 

 


Zakup nowości wydawniczych w 2019 r. realizowany jest ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Współpraca z

Logowanie do SOWA2

 

DKK w Górze Motyczej

Beata Ostrowicka: "Zła dziewczyna"

07-12-2014

 Na kolejnym spotkaniu DKK, dnia 20 listopada, klubowiczki  poznawały kolejne książki Beaty Ostrowickiej. Spotkanie miało bardziej charakter sprawozdawczy.  Był  to  dzień w którym część z nas była na spotkaniu autorskim z  Panią Ostrowicką w Gminnej Bibliotece Publicznej w Żyrakowie. Chętnie podzieliliśmy się wrażeniami i spostrzeżeniami ze spotkania. Szczególną uwagę poświęciliśmy tym razem książce „ Zła dziewczyna” o której autorka bardzo dużo mówiła. Jest to opowieść o licealistce Marcysi, która przyjechała do Krakowa ze wsi i nie do końca umie się w nim odnaleźć. Kiedy dostaje mieszkanie po ciotce, wbrew decyzji najbliższych zaczyna mieszkać w nim sama. Wszystkie jednogłośnie uznałyśmy ,że dziewczyna okazała się bardzo dojrzałą  i rozsądną.

Postanowiłyśmy, że kolejne spotkanie będzie spotkaniem opłatkowym a zarazem  spotkaniem podsumowującym obecny rok działalności klubu.

 

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: