Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Licznik odwiedzin

Stronę odwiedzono:
18821382 razy

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

ZOBACZ TAKŻE:

 

 

 

 


 

Współpraca z

Współpraca z

 

 

 

Pogoda

Swiat Pogody .pl

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca zwww

Współpraca z

ZAKUP NOWOŚCI

 

 


Zakup nowości wydawniczych w 2019 r. realizowany jest ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Współpraca z

Logowanie do SOWA2

 

DKK w Górze Motyczej

Spotkanie z Martą Fox

26-06-2014

 

„Miłość is­tnieje i nie umiera.”
                                Marta Fox
W ramach działającego DKK w Górze Motycznej dnia 12.06.2014 r. odbyło się spotkanie autorskie ze  wspaniałą autorką  Martą Fox. Pisarka została  uznana  przez krytykę za "objawienie w powieści młodzieżowej".  W swoich książkach porusza problemy współczesnej młodzieży, mówi o nich otwarcie i bez ogródek. Powieści Pani Marty wprowadzają w świat wrażliwej młodzieży tęskniącej za przyjaźnią, akceptacją i miłością.
Na  to wyjątkowe spotkanie przybyły bibliotekarki na czele z  Panią  dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej  w Żyrakowie Panią Grażyną Pastuła,  przedstawiciele  młodzieży Publicznego Gimnazjum w Straszęcinie ,Wiewiórki, Żyrakowa ,Góry Motycznej wraz z opiekunami  a także członkowie DKK w Żyrakowie na czele z Panią Anną Glinką.
Autorka z zaciekawieniem opowiadała o swojej twórczości a także życiu prywatnym , co sprawiło , że młodzież z zainteresowaniem słuchała pisarki. Pani Marta zaprezentowała także  swoje najnowsze powieści dla młodzieży „Zołzunie” i pierwszą powieść dla najmłodszych „Przybij piątkę”.
Marta Fox  okazała się kobietą o niezwykłej osobowości , miłą ,ciepłą a także bardzo życzliwą.  Dzięki temu od pierwszych chwil zapanowała przyjazna atmosfera, a całe spotkanie przebiegło w przemiłej atmosferze.
 
 
Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: