Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Licznik odwiedzin

Stronę odwiedzono:
19607369 razy

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

ZOBACZ TAKŻE:

 

 

 

 


 

Współpraca z

Współpraca z

 

 

 

Pogoda

Swiat Pogody .pl

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca zwww

ZAKUP NOWOŚCI

 

 


Zakup nowości wydawniczych w 2019 r. realizowany jest ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Współpraca z

Logowanie do SOWA2

 

 

DKK w Dębowcu

Rafał Witek: Klub Latajacych Ciotek

25-07-2014

Lubimy wyjeżdżać w różne ciekawe miejsca,ale szczególnie miło wspominamy wszelkie wakacyjne wyjazdy, pełne wrażeń i przygód.

Dzisiaj(tj.24.07.2014)towarzyszymy Emilowi i Soni - bohaterom powieści Rafała Witka pt.:„Klub Latających Ciotek”w ich letnim wyjeździe na wieś.

Wydawałoby się ,że Sonia i Emil z wielką radością jadą  do cioci Stasi,która zaprosiła ich do siebie na wakacje. Tak jednak nie było. Ciocia postrzegana była jako ta,która”rozmawia sama ze sobą,łazi codziennie na cmentarz i wróży z kocich smarków”!Mieszka wprawdzie w dużym domu pod lasem ale nie ma internetu!Zmorą tego miejsca jest  za to chmara komarów i dieta warzywno-owocowa. Sonia i Emil nigdy nie przepadali za sobą i ciągłe przebywanie razem nie należało do łatwych w tych warunkach. Wszystko to nie zapowiadało miłego wypoczynku. Jednak w życiu różnie bywa i czasem niewiele trzeba by beznadziejny początek zmienił się w  całkiem ciekawy ciąg dalszy. Tu stało się tak za sprawą pewnej tajemnicy z dawnych lat ,która znajdowała się w opuszczonej budowli na odludziu. To dzięki krzepkim staruszkom i poznanemu przypadkiem panu Ksaweremu oraz jego wnukowi dało się nie tylko rozwikłać tajemnicę ale jeszcze polecieć balonem!

O takich wakacjach to nawet nie śnili. To w czym uczestniczyli  na pewno długo pozostanie w ich pamięci. Książka jest pełna zabawnych sytuacji i dobrego humoru. Wszyscy uczestniczący w dzisiejszym spotkaniu uważamy ją za wspaniałą ,rodzinną lekturą.

 

 

 

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: