Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Licznik odwiedzin

Stronę odwiedzono:
23821228 razy

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

ZOBACZ TAKŻE:

 

Współpraca z

Współpraca z

 

 

 

Pogoda

Swiat Pogody .pl

Współpraca z

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0

 


 


Kierunek Interwencji 1.1. Zakup i zdalny dostęp do nowości wydawniczych ze środków finansowych Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego

Współpraca z

Współpraca zwww

ZAKUP NOWOŚCI

 

 


Zakup nowości wydawniczych w 2019 r. realizowany jest ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Współpraca z

SBP

DKK

Logowanie do SOWA2

 

Przeszłość w pamiątkach ukryta

Academica - Cyfrowa Biblioteka Publikacji Naukowych

System informacji prawnej Legalis

Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich

Zapytaj bibliotekarza

 

DKK w Dębowcu

Wakacyjne lektury

08-07-2014

Nadeszły upragnione wakacje-czas podróży, przygód i niezapomnianych wrażeń. Szukając mocnych przeżyć można wpaść czasem w niemałe kłopoty a nawet znaleźć się w bardzo niebezpiecznej sytuacji. Jak wielkie zagrożenia istnieją wokół nas dowiedzieliśmy się czytając serię „Operacja Hydra” Krzysztofa Petka. Na spotkaniu 7.07.2014 r. omawialiśmy:”Trop Katarzyny”,Trakt Patrycji” i” Szlak Waldemara”.

        Autor w serii opartej na faktach przedstawia niebezpieczne środowiska, z którymi możemy się zetknąć. Bohaterami tych powieści są nastolatkowie:Katarzyna,Patrycja i Waldemar,którzy stawiają zdecydowany opór złu i wygrywają,ratując życie innym. Wszyscy oni są agentami operacyjnymi Fundacji do Zwalczania Przestępczości Młodzieży. Wyruszają w Polskę by spełnić tajną misję. Każde z nich ma trudne zadanie do spełnienia. Aby misja każdego z nich mogła się powieść,inny musi się doskonale wywiązać ze swego zadania. Są więc jak te naczynia połączone,co nie ułatwia sprawy. Przeszkody się potęgują co krok a czas nagli,bo we wszystkich miejscach idzie o ludzkie życie. Bohaterowie przeżywają także wewnętrzne rozterki. Zadają sobie pytanie:czy muszę aż tak bardzo ryzykować dla kogoś,czy może lepiej zadbać o własne bezpieczeństwo​?
Chcąc się dowiedzieć jak każde z tych bohaterów spełniło swoje zadanie,czego doświadczyło i w jaki sposób udało mu się wyjść z niebezpiecznych sytuacji, warto teraz, podczas wakacji sięgnąć po tę serię .
 
 
Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: