Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Licznik odwiedzin

Stronę odwiedzono:
23797335 razy

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

ZOBACZ TAKŻE:

 

Współpraca z

Współpraca z

 

 

 

Pogoda

Swiat Pogody .pl

Współpraca z

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0

 


 


Kierunek Interwencji 1.1. Zakup i zdalny dostęp do nowości wydawniczych ze środków finansowych Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego

Współpraca z

Współpraca zwww

ZAKUP NOWOŚCI

 

 


Zakup nowości wydawniczych w 2019 r. realizowany jest ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Współpraca z

SBP

DKK

Logowanie do SOWA2

 

Przeszłość w pamiątkach ukryta

Academica - Cyfrowa Biblioteka Publikacji Naukowych

System informacji prawnej Legalis

Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich

Zapytaj bibliotekarza

 

DKK we Frysztaku

Spotkanie autorskie z Krzysztofem Koziołkiem

18-12-2013

17 października 2013 r. w Gminnej Bibliotece Publicznej we Frysztaku odbyło się spotkanie autorskie z Krzysztofem Koziołkiem. Spotkanie zostało zorganizowane w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki.

Krzysztof Koziołek jest młodym, obiecującym autorem powieści sensacyjnych i kryminalnych.Jest przedstawicielem tzw. nurtu kryminału skandynawskiego w Polsce. Ten gatunek w wersji skandynawskiej zyskał sobie w naszym kraju wielu czytelników.
Zielonogórzanin mieszka w Nowej Soli, w swoim dorobku ma kilka powieści: Droga bez powrotu (2007), Święta tajemnica (2009), Miecz zdrady (2010), Premier musi zginąć (2011), Bóg nie weźmie w tym udziału (2012), Trzy dni sokoła oraz Instrukcja 0066.Pisarz z wykształcenia politolog, z zawodu dziennikarz okazał się bardzo sympatycznym i pełnym energii młodym człowiekiem, który lubi żużel, góry i piesze wędrówki. Barwnie i ciekawie opowiadał o sobie, o tym jak pisze i skąd czerpie tematy. Mówił, że pisarstwo, choć niełatwe sprawia mu wiele satysfakcji. Zdradził zebranym kilka tajników swojego warsztatu twórczego m. in. sposób w jaki wybiera nazwiska bohaterów swoich powieści i niezwykłych skutkach wynikających ze zbieżności z nazwiskami prawdziwych osób. Autor z dumą przyznał, że jest niebywale płodnym pisarzem. Pisze z łatwością, dużo i szybko.
Uczestnicy spotkania spędzili w bibliotece bardzo interesujące popołudnie. Na zakończenie można było kupić książki autora i otrzymać autograf.
 
Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: