Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Licznik odwiedzin

Stronę odwiedzono:
18251278 razy

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

ZOBACZ TAKŻE:

 

 

 

 


 

Współpraca z

Współpraca z

 

 

 

Pogoda

Swiat Pogody .pl

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca zwww

Współpraca z

ZAKUP NOWOŚCI

 

 


Zakup nowości wydawniczych w 2019 r. realizowany jest ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Współpraca z

Logowanie do SOWA2

 

DKK w Torkach

Małgorzata Gutowska – Adamczyk: "Wystarczy, że jesteś"

25-02-2013

Luty, nazywany miesiącem zakochanych dostarczył też czytelniczkom refleksji  o miłości i dojrzewaniu. Działo się to m.in. za sprawą książki Małgorzaty Gutowskiej – Adamczyk Wystarczy, że jesteś. Utwór ten obrazuje różne odsłony zakochania. Tego prawdziwego i wyimaginowanego. Lekka historia z jednoczesnym zaznaczeniem tak życiowego problemu jakim jest miłość, bo ona nie zawsze jest piękna i prosta jak w filmach typu love story. Tytułowa bohaterka, choć bardzo młoda, tuż na progu dorosłego i samodzielnego życia doświadcza wielu odsłon tego uczucia. Wierzy w ideały, chce przeżyć miłość jak z filmu. Doznaje pierwszych uniesień miłosnych i tym samym zawodów. Niewiele by brakowało,
a przegapiłaby swoja prawdziwą miłość…
Młodzieńcze zauroczenie i fascynacja nie współgra z realiami. Autorka zwraca uwagę na to, iż okres dojrzewania niesie ze sobą wiele poważnych decyzji, które mogą mieć istotne konsekwencje w dorosłym życiu. Książka warta polecenia młodzieży, jak tez rodzicom nastoletnich dzieci. Czasami warto spojrzeć na świat oczami dorastającej osoby.

Magdalena Dobrzańska
 

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: