Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Licznik odwiedzin

Stronę odwiedzono:
18250978 razy

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

ZOBACZ TAKŻE:

 

 

 

 


 

Współpraca z

Współpraca z

 

 

 

Pogoda

Swiat Pogody .pl

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca zwww

Współpraca z

ZAKUP NOWOŚCI

 

 


Zakup nowości wydawniczych w 2019 r. realizowany jest ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Współpraca z

Logowanie do SOWA2

 

DKK w Ropczycach

Józef Hen: "Pingpongista"

22-11-2013

We wrześniu rozmawialiśmy o książce „Pingpongista” Józefa Hena. Nasi czytelnicy są zdania, że   tematyka wojny i holokaustu  będzie jeszcze  powracać w literaturze, zwłaszcza polskiej,  we wspomnieniach najwcześniejszych, dziecięcych, które widocznie muszą być wyjawione   i opowiedziane, a ich autorami mogą być już ludzie u schyłku życia.

Drugą powieścią poddaną dyskusji Klubowiczów była książka p.t. „Szmaragdowa tablica” autorstwa Carli Montero. Powieść napisana według modnego ostatnio i już nieco powszechnego fabularnego klucza, bowiem akcja toczy się wokół poszukiwań zaginionego dzieła sztuki – obrazu, którego pożąda nawet Adolf Hitler. Książka wielowątkowa, akcja rozgrywa się w kilku okresach historycznych, otrzymała dobre recenzje Klubowiczów.
Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: