Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

Swiat Pogody .pl

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

 

DKK w Łańcucie

Katarzyna Grochola: "Houston, mamy problem"

14-06-2013

31 maja 2013 r. miało miejsce kolejne spotkanie DKK działającego przy MBPw Łańcucie. Tym razem klubowiczki dyskutowały o najnowszej książce Katarzyny Grocholi Houston, mamy problem.
Naszym zdaniem jest to bardzo dobre studium psychologiczne mężczyzny a zarazem pełna przygód, zaskakująca powieść, w której głównym bohaterem jest Jeremiasz. Sympatyczny trzydziestodwulatek, który znalazł się na tzw. zakręcie życiowym.
Ta książka z pewnością odbiega od kanonu wcześniejszych powieści Grocholi. Owszem i w niej autorka pisze z wielką swobodą o tym, że bez miłości i troski nie da się żyć, jednak tym razem całokształt prezentuje nam mężczyzna.
Wszystkie panie jednogłośnie stwierdziły, że każdy bez wyjątku może sięgnąć po tą lekturę dla poprawienia sobie nastroju. Polecamy ją zarówno paniom, jak i panom.

Beata Lęcznar
 

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: