Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

Swiat Pogody .pl

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

 

DKK w Łańcucie

"Władca pierścieni"

08-03-2013

Z racji tego, że do klubu należą pasjonatki fantastyki, a Tolkiena w szczególności, zaplanowane jest kilka spotkań, które dotyczyć będą dyskusji nad kultową książką „Władca Pierścieni” połączonych z oglądaniem wybranych scen filmu.Pierwsze takie spotkanie odbyło się 22 lutego, zaraz po omówieniu książki „Blogostan”, dziewczyny na warsztat wzięły "Drużynę Pierścienia"! Najpierw omówiły najciekawsze i ulubione fragmenty z kultowej książki (sceny w krainie hobbitów-Shire, spotkanie Froda z elfami w Rivendell, wejście do Morii czy walkę z demonem Balrogiem), a potem zestawiły je z pierwszą częścią filmu. Było szalenie ciekawie! Działo się!

Drugie takie spotkanie odbyło się 8 marca. Wtedy obejrzałyśmy drugą część „Władcy Pierścieni”. Było tak samo fajnie, jak za pierwszym razem. Nie tylko dlatego, że Dziewczyny należące do klubu upiekły pyszne słodkości, ale dlatego że okazję i sposobność miały spotkać się osoby połączone wspólną pasją.

 

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: