Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

Swiat Pogody .pl

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

 

DKK w Łańcucie

"Irena"

27-03-2013

Tematem dyskusji piątkowego spotkania (22.03.2013r.) DKK dla Dorosłych była powieść Małgorzaty Kalicińskiej i Basi Grabowskiej Irena. Powieść niezwykła, bo pisana w duecie – to historia złożonych relacji matka – córka, która ukazuje różnice w postrzeganiu rzeczywistości przez trzy kobiety. Trzy kobiety, trzy pokolenia, inne zwyczaje, myśli, plany oraz skrywana od lat tajemnica. Owa tajemnica jest w tej historii ważną częścią konfliktu między matką a córką.
Naszym zdaniem Irena to z pewnością fajna lektura z psychologicznym wątkiem w tle. Polecamy ją szczególnie tym paniom, które gdzieś się trochę pogubiły w relacjach z dziećmi oraz młodym czytelniczkom, które nie znajdują wspólnego języka ze swoimi matkami. Naprawdę warto po nią sięgnąć.
 

Na kolejne spotkanie DKK serdecznie zapraszamy 19 kwietnia 2013 r. o godz. 17.00. dyskutować będziemy o książce Magdaleny Zimny-Louis Pola.

Beata Lęcznar
 

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: