Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

Swiat Pogody .pl

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

 

DKK w Łańcucie

Joanna Sałyga: "Chustka"

11-09-2013

6 września odbyło się spotkanie DKK dla Dorosłych działającego przy MBP w Łańcucie. Śmiertelna choroba i ogromna chęć życia to temat omawianej książki Joanny i Piotra Sałygi pt. „Chustka”. Joanna walczyła z rakiem ponad dwa lata, nie poddając się ani przez chwilę. Ta wyjątkowa historia wzruszyła nas ogromnie. Pomimo, że „Chustka” opowiada o chorobie młodej kobiety, to nie jest tak do końca pesymistyczną lekturą. Poza opisaną tragedią, walką z bólem i własną bezsilnością jest to głównie opowieść o bezgranicznej miłości matki do syna i Niemęża. Swoje spostrzeżenia i odczucia bohaterka opisywała na blogu. Tam też dzieliła się swoimi radościami i smutkami z innymi osobami w podobnej sytuacji. Wspólnie szukali alternatywnych terapii, lekarzy, którzy dawali choćby odrobinę nadziei. Blog Joanny nie był zwyczajnym blogiem, był przede wszystkim afirmacją miłości, przyjaźni i przede wszystkim życia każdą chwilą.

Beata Lęcznar
 

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: