Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

Swiat Pogody .pl

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

 

DKK w Żyrakowie

Dia Reeves: "Krwawy fiolet"

08-10-2012

21 września odbyło się kolejne spotkanie DKK dla młodzieży, na którym rozmawialiśmy o książce „Krwawy fiolet”, której autorką jest Dia Reeves. Autorka przy pomocy postaci Hanny przeniosła nas do miasteczka Portero, w którym mieszka jej matka i dzieją się dziwne i niezbyt normalne rzeczy. Hanna cierpi na zaburzenia depresyjno – maniakalne, ma halucynacje i rozmawia ze swoim zmarłym ojcem. Bohaterka umawia się z matką, że jeśli w ciągu dwóch tygodni uda jej się dopasować do mieszkańców miasteczka, ta pozwoli jej u siebie zostać. Hanna trafia do szkoły, w której poznaje Wyatta i dzięki niemu zostaje wciągnięta w dziwny świat potworów i duchów mieszkających w miasteczku. Ciekawa i wciągająca fabuła powieści sprawiła, że klubowicze uznali ją za interesującą. Omawiana książka ujęła ich także swoją oryginalnością. Polecamy.

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: