Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

Swiat Pogody .pl

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

 

DKK w Żyrakowie

Barbara Kosmowska: "Puszka"

09-08-2012

27 lipca odbyło się wakacyjne spotkanie DKK w Gminnej Bibliotece Publicznej w Żyrakowie, na którym członkowie rozmawiali o „Puszce” Barbary Kosmowskiej. Omawiana Puszka okazała się bardzo smaczna a zarazem ciekawa i interesująca. Książka opowiada o typowych problemach nastolatek: kłótniach z rodzicami, fałszywych przyjaciółkach i pierwszych miłościach. Tytułowa bohaterka wychowuje się bez ojca ale za to ma doskonały kontakt z mamą. Puszka wyjeżdża na rok do swojej babci mieszkającej w Słupsku żeby jej mama mogła w ramach studiów wyjechać do Japonii. Okazuje się że świetnie dogaduje się z babcią a w nowej szkole poznaje koleżankę Aśkę. Puszka nadal utrzymuje kontakt z Wiki od której dowiaduje się że Michał chłopak jej byłej najlepszej przyjaciółki uległ wypadkowi. Postanawia pod pseudonimem pisać do Michała ale po pewnym czasie przyznaje się kim jest, jednak chłopak zrywa z nią kontakt. Puszka walcząc o ich uczucie postanawia do niego jechać. Powieść jest napisana w przyjemny i łatwy do zrozumienia sposób dlatego dobrze się ją czyta. Gorąco polecamy.

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: