Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

Swiat Pogody .pl

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

 

DKK w Załużu

Ewa Stachniak: "Ogród Afrodyty"

12-07-2012

DKK to miejsce gdzie czytelnicy mogą swobodnie dzielić się swoimi spostrzeżeniami i mądrością po przeczytaniu książki.Takie kolejne spotkanie odbyło się 18 czerwca w filii Gminnej Biblioteki Publicznej w Załużu.Dyskusje toczyły się wokół książki Ewy Stachniak pt:" Ogród Afrodyty".Książka przedstawia wspomnienia śmiertelnie chorej na raka hrabiny Zofii Potockiej.Bohaterka przywołuje wspomnienia w których z pięknej prostej greckiej dziewczyny staje się jedną z najbardziej uwodzicielskich kobiet europejskich salonów osiemnastego wieku.Pozycja ta zaciekawia tragiczną historią Polski i Europy,odsłania nieznane fakty z życia decydentów ówczesnego świata,przedstawia rzeczywistość,kulturę i mentalność tego czasu. Książkę polecamy dorosłym czytelnikom których interesuje historia Polski.

 

 

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: