Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

Swiat Pogody .pl

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

 

DKK w Załużu

Chua Amy: "Bojowa pieśń tygrysicy"

21-05-2012

Godzinami o książkach!

W myśl tego hasła powstał Dyskusyjny Klub Książki w Gminnej Bibliotece Publicznej w Lubaczowie z siedzibą w Baszni Dolnej. Dnia 24.04.w Filii Gminnej Biblioteki Publicznej w Załużu odbyło się pierwsze spotkanie DKK skupiającego siedem dorosłych czytelniczek które dyskutowały na temat przeczytanej książki pt.,,Bojowa Pieśń Tygrysicy''.
Czytelniczki wymieniły swoje refleksje i opinie na temat chińskiego wychowywania dzieci który był tematem tej pozycji literackiej.Dzięki tej książce czytelniczki mogły zweryfikować swoje metody wychowawcze i skorzystać z dobrych rad chińskiej matki. Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze, zakończyło się rozdaniem następnej pozycji książkowej,która będzie tematem przeszłego spotkania.

 

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: