Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

Swiat Pogody .pl

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

 

DKK w Zagórzu

Spotkanie z Barbarą Kosmowską

30-05-2012

23 maja 2012 roku  na spotkanie autorskie z panią Barbarą Kosmowską autorką powieści dla młodzieży i dorosłych przybyli klubowicze DKK,  uczniowie i gimnazjaliści.
Jej bardzo ciekawie napisane książki poruszają problemy, szkolne rodzinne i sercowe, dorastającej młodzieży. Powieść dla nastolatek „Buba” wygrała konkurs ” Uwierz w siłę wyobraźni” i została nominowana do Nagrody polskiej Sekcji IBBY ”Książka roku 2003”. Barbara Kosmowska jest również laureatką I nagrody w konkursie im. Astrid Lindgren za książkę „Pozłacana rybka”
Spotkanie autorskie z panią Barbarą przebiegało w niezwykle miłej i przyjacielskiej atmosferze. Autorka piękną polszczyzną i w bardzo sympatyczny sposób, opowiadała o sobie, swojej rodzinie i książkach, zgromadzonym gimnazjalistom. Ponieważ wśród młodzieży byli również tacy, którzy sami próbują pisać, zachęcała ich do udziału w konkursach literackich.
Na zakończenie osoby, które kupiły książki pani Barbary, otrzymały autografy a autorka kwiaty od młodzieży.

 

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: