Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

Swiat Pogody .pl

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

 

DKK w Weryni

Spotkaniez Renatą Piątkowską

15-11-2012

W dniu 17 października 2012 r. w sali Wiejskiego Domu Kultury w Weryni w ramach projektu Instytutu Książki "Tu czytamy" Dyskusyjne Kluby Książki czytelnicy Biblioteki Publicznej w Weryni spotkali się z pisarką, autorką książek dla dzieci, Renatą Piątkowską. Autorce towarzyszyła lektorka Elżbieta Malwina Kożurno, która pięknie czytała fragmenty opowiadań przedstawiając przygody małych bohaterów zasłuchanym czytelnikom.

Renata Piątkowska, mama Marty i Kacpra, ukończyła socjologię na Uniwersytecie Jagielońskim, mieszka w Bielsku-Białej. Napisała około 20 tytułów książek dla dzieci młodszych i nieco starszych. Jest laureatką wielu nagród literackich za twórczość dla dzieci.
Tematem przewodnim spotkania były przysłowia,  zwyczaje i przesądy. Skąd się wzięły i co tak naprawdę znaczą. Autorka w fantastyczny sposób nawiązała kontakt z dziećmi z Przedszkola i Szkoły Podstawowej. Zachęcała dzieci do czytania. W spotkaniu uczestniczyło ponad 100 dzieci .
 
Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: