Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

Swiat Pogody .pl

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

 

DKK w Torkach

Małgorzata Gutowska-Adamczyk: "Cukiernia pod Amorem"

20-08-2012

W dniu 20 sierpnia 2012r. odbyło się kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki w Bibliotece w Torkach. I tym razem nie zabrakło na spotkaniu tematów do rozmów, które napływały z każdą chwilą.
Nasze czytelniczki z ożywieniem dyskutowały o przeczytanych książkach, ale i nie tylko o nich. W tej miłej atmosferze przy kawie nasze drogie panie miały idealne warunki, by poddać się chwili odpoczynku od codziennych obowiązków i udać się w świat książek. Jednym z omawianych utworów był „Władca marionetek” J. Owen. Książka nie dostała zbyt wielu pochwał, ale też nie została uznana za „złą”.
Po trzech kwadransach spotkanie dobiegło końca. Po wymianie opinii o książkach, każda z pań wypożyczyła nowe i polecone tytuły, by na kolejnym spotkaniu DKK podzielić się wrażeniami. Jedną z takich książek była trzytomowa saga z cyklu „Cukiernia pod Amorem” Małgorzaty Gutowskiej-Adamczyk.

 

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: