Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

Swiat Pogody .pl

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Zakup usług dostarczania publikacji drogą elektroniczną

 

 


Zakup usług dostarczania publikacji drogą elektroniczną zrealizowano w 2020 r. ze środków finansowych Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

 

 

DKK w Straszydlu

Spotkanie z Barbarą Ciwoniuk

01-10-2012

Dnia 18 września 2012 r. w Bibliotece Publicznej w Straszydlu w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki gościliśmy pisarkę Barbarę Ciwoniuk.

Na spotkanie przybyła młodzież gimnazjalna,która chciała poznać panią Ciwoniuk i jej twórczość. 
Autorka pisze głównie dla młodzieży, porusza trudne tematy współczesnych nastolatków, konflikty w grupie, relacje z nauczycielami, problemy dyslekcji, homoseksualizmu, nieradzenia sobie z własna innością. Wątek pierwszej miłości czy nawiązywanie przyjaźni również przewija się w jej powieściach.
Młodzież z dużym zaciekawieniem, wysłuchała krótkich recenzji powieści takich jak "Igor", "Wszystko inne poczeka", "Rokko",""Ania","Wakacje z gangsterem","Musisz to komuś powiedzieć","Własny pokój",""Ten gruby", "A jeśli zostanę...". Problemy zawarte w tych książkach są im bliskie, więc napewno zechcą je przeczytać.
 Na zakończenie nie zabrakło pytań do autorki zarówno o jej inspiracje twórcze jak i zainteresowania.
 
 

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: