Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

Swiat Pogody .pl

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Zakup usług dostarczania publikacji drogą elektroniczną

 

 


Zakup usług dostarczania publikacji drogą elektroniczną zrealizowano w 2020 r. ze środków finansowych Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

 

 

DKK w Straszydlu

Ciekawe książki

27-01-2012

Pierwsze w nowym roku spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki w BP w Straszydlu odbyło się w dn.27.01.2012 r.

Tym razem były to luźne rozmowy o ciekawych ostatnio przeczytanych książkach.Do klubu należą osoby dużo czytające, więc chętnie wymieniły się recenzjami o książkach godnych polecenia. 
Są to więc następujące książki :
Magali Hanri "Bezimienna" - współczesna powieść przygodowa z wątkami paranormalnymi, o tajemnicy, której rozwiązanie tkwi na kartach powieści.
Jordi Sierra i Fabra "Truskawkowe pola" - książka, która wstrząsa i przemawia do nastolatków, o konsekwencjach zażycia "kolorowej tabletki" na poprawę nastroju podczas dyskoteki.

E. Nowacka „Małe kochanie, wielka miłość” – powieść o przedwczesnym macierzyństwie nastolatki, jej relacjach z matką i problemach z którymi musiała sobie poradzić.

A. Cassidy „ Z tęsknoty do Judy” – autorka porusza problem poczucia winy za zaginięcie młodszej siostry, uczucia z jakimi musi borykać się obwiniona za to osoba.

N.Sparks „ Ostatnia piosenka” – niezwykle realistyczna, pełna uczuć powieść, niesamowicie wzrusza i zmusza do przemyśleń.

 

Wszystkie te książki czyta się miło i nie można się od nich oderwać. Polecamy!

 

 

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: