Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

Swiat Pogody .pl

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

 

DKK w Skołyszynie

Jacek Hugo-Bader: " Dzienniki kołymskie"

31-12-2012

O życiu na Kołymie – w złotym sercu Rosji rozmawiały 14 grudnia 2012 roku uczestniczki Dyskusyjnego Klubu Książki, działającego przy GOKiCz w Skołyszynie.Wszystko za sprawą książki Jacka Hugo-Badera „Dzienniki kołymskie”.

Podczas spotkania klubowiczki dyskutowały o Tamarze Tichonowej, złotym oligarsze Basanskim, geologu Władimirze, właścicielu restauracji i handlarzu złotem Mustafie, dyrektorze elektrowni Garuszowie, eksperymentatorze Niurgunie… i innych postaciach o których szara codzienność nie dba, ale którzy za wszelką cenę próbują przetrwać i być szczęśliwymi.
 

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: