Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

Swiat Pogody .pl

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

 

DKK w Skołyszynie

Paweł Beręsewicz: "Czy wojna jest dla dziewczyn"

11-06-2012

Czy trzeba mówić dzieciom o wojnie? Czy wojna jest dla kogokolwiek? Do zadawania takich pytań skłoniła uczestników Dyskusyjnego Klubu Książki w Skołyszynie książka Pawła Beręsewicza „Czy wojna jest dla dziewczyn”. Książka "Czy wojna jest dla dziewczyn?" bardzo zainteresowała klubowiczki, zwłaszcza, że została zainspirowana prawdziwą historią Eli Łaniewskiej i jej rodziców. Spotkanie odbyło się 11 czerwca 2012 r.

Książka Pawła Beręsewicza „Czy wojna jest dla dziewczyn” znalazła się na trzecim miejscu w plebiscycie na 10 ważnych książek 10-lecia kampanii „Cała Polska czyta dzieciom”.
Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: