Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

Swiat Pogody .pl

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

 

DKK w Skołyszynie

" D.E.S.I.G.N."

07-03-2012

" D.E.S.I.G.N."

Siódmego marca 2012 roku odbyło się kolejne spotkanie Młodzieżowego Dyskusyjnego Klubu Książki. Tym razem rozmawialiśmy o książce pt." D.E.S.I.G.N.", która przedstawia 69 domowych sprzętów i gratów niecodziennych stworzonych przez najsłynniejszych światowych projektantów. Rogaty wieszak, trawiasta sofa, łóżko w kształcie ringu czy regały przypominające obłoki – to tylko wybrane przedmioty codziennego użytku zaprojektowane przez znanych światowych projektantów. Książka poprzez zabawne opisy i bogate ilustracje bawi, uczy, rozwija wyobraźnię i zachęca do upiększania świata wokół nas.

Klubowicze zainspirowani sztuką tworzenia i ozdabiania przedmiotów sami zabawili się w projektantów. Podczas ćwiczeń kreatywnego myślenia powstały kwiatowe drabiny, kamienne buty i wiele innych interesujących przedmiotów. Uczestniczki spotkania na własnym przykładzie przekonały się, że wyobraźnia projektantów nie zna granic.

 

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: