Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

Swiat Pogody .pl

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

 

DKK w Skołyszynie

Davide Cali i Serg Bloch: „A ja czekam”

07-02-2012

 … Czekam... aż urosnę
... aż przyjdzie Gwiazdka.
Czekam ...aż druga strona powie przepraszam...

 

Temat oczekiwania jest głównym motywem książki Davide’a Cali i Serg’a Blocha „A ja czekam”. O utworze tym, rozmawialiśmy siódmego lutego podczas pierwszego spotkania DKK dla młodzieży w Gminnym Ośrodki Kultury i Czytelnictwa w Skołyszynie.
Z różnych momentów oczekiwania, składa się życie każdego człowieka. Będąc dzieckiem, nie możemy doczekać się, kiedy dorośniemy. Dorastamy i wyczekujemy z niecierpliwością na pierwszą miłość. Zawieramy małżeństwo, oczekujemy narodzin dziecka….Na 56 stronach czarno-białe postaci snują historię, która może być historią naszą, historią naszych bliskich, naszych rodziców lub dziadków. To ciąg wydarzeń: radosnych i smutnych, oczekiwanych i niespodziewanych, ale zawsze bardzo wzruszających.
Również uczestnicy DKK w Skołyszynie wciąż na coś czekają! Czekają, aż tata wróci z trasy, na szczeniaczki, które maja przyjść na świat, na upragniona piątkę z matematyki; na przejażdżkę konną; na wiosnę i wakacje.

Marta Gąsiorowska

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: