Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

Swiat Pogody .pl

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

 

DKK w Ropczycach

Khadel Hosseini: "Tysiąc wspaniałych słońc"

23-05-2012

23 maja omawialiśmy książkę Khaleda Hosseini zatytułowaną „Tysiąc wspaniałych słońc”. To najchętniej czytana powieść 2007 roku, niekwestionowany bestseller nr 1 w kilkudziesięciu krajach świata, sprzedany w ilości ponad 10 milionów egzemplarzy.
Zdaniem Czytelników, to kolejna książka o dramacie kobiet afgańskich oraz o tym, co działo się z nimi i ich dziećmi podczas wojny prowadzonej w Afganistanie w latach 70 i 80. Pomimo opisania całej przerażającej rzeczywistości - ma w sobie coś wyjątkowego: daje nadzieję , uczy wiary w lepsze jutro. Pokazuje, że nawet w tak okrutnym i podłym świecie jest szansa na prawdziwą przyjaźń i miłość. Bohaterki książki udowadniają, jak wiele człowiek może znieść i poświęcić dla bliskiej osoby.
Agnieszka Szela
 

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: