Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

Swiat Pogody .pl

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

 

DKK w Przeworsku

Spotkanie z Małgorzatą Karoliną Piekarską

24-04-2012

W ramach spotkań autorskich DKK 24.04.2012 r. odbyło się w naszej bibliotece spotkanie z Małgorzatą Karoliną Piekarską. To bardzo ciekawa osoba, autorka książek dla młodzieży, opowiadań, poezji, pisząca felietony do gazet a na dodatek jest reporterką telewizji warszawskiej. Oprócz klubowiczek w spotkaniu uczestniczyły dwie klasy licealne z Przeworska i Sieniawy. Autorka przy pomocy prezentacji multimedialnej  przedstawiła nam swoje książki, opowiedziała o ich bohaterach,o swoim warsztacie pisarskim. Wszystko to w bardzo luźny, niebanalny sposób z licznymi dygresjami na temat swojego życia prywatnego.Jest osobą otwartą , z poczuciem humoru i w taki też sposób przybliżyła nam  swój reporterski żywot z jego blaskami i cieniami, no i oczywiście zabawnymi scenami. Młodzieży przypadło to do gustu. Warto też zajrzeć na jej blog.

 


Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: