Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

Swiat Pogody .pl

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Zakup usług dostarczania publikacji drogą elektroniczną

 

 


Zakup usług dostarczania publikacji drogą elektroniczną zrealizowano w 2020 r. ze środków finansowych Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

 

 

DKK w Nowej Dębie

Izabela Sowa: "Części intymne"

16-01-2012

Pierwsze spotkanie DKK- dla dorosłych, w tym roku  odbyło sie 16.01.2012 r . Omawiano książkę Izabeli Sowy pt.'' Części intymne''.Jak zwykle dyskuaja była gorąca.Każdy miał swoje zdanie, ale wyłoniły się dwie opinie.Pierwsza opinia jest nieprzychylna dla książki : ironiczna, cyniczna, płytka, nudna,mało prawdziwa, osmieszająca polską prowincję. Druga opinia: książka się podobała, w sposób satyryczny przedstawia świat pisarzy, mentalność małomiasteczkowych społeczności. Według wszystkich klubowiczów i [ po spotkaniu z autorką] spodziewano się lepszej książki.

 

 

Następne spotkanie 13.02.2012 r.Ilość uczestników 10 osób.

 M.Węgrzynek

 

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: