Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

Swiat Pogody .pl

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Zakup usług dostarczania publikacji drogą elektroniczną

 

 


Zakup usług dostarczania publikacji drogą elektroniczną zrealizowano w 2020 r. ze środków finansowych Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

 

 

DKK w Nowej Dębie

Beata Ostrowicka: "Wyć się chce"

12-01-2012

12.01.2012 r. dbyło sie spotkanie Młodzieżowego DKK-  dyskutowano o książce Beaty Ostrowickiej "Wyć się chce".  W oczach klubowiczów i ich opinii ksiażka ta jest ciekawa i pouczająca. Bohaterka Julka (gimazjalistka) daje soba manipulować przez najbliższą przyjaciółkę. Za jej namową uczestniczy w konkursie poetyckim i go wygrywa ( Niespodziewanie dla tej "Przyjaciółki"). Co niajciekawsze prezentuje w konkursie wiersz autorstwa tej "przyjacółki"-bo ona tak chciala.Po kłótniach z tą "Przyjacółką" i trudnej sytuacji rodzinnej Julka buntuje się , przeżywa wstrząs psychiczny odcina się od dawnego życia. Zmienia sie fizycznie (Fryzura,Styl ubierania) i psychicznie-zaczyna iść nową drogą .Pogodzi sie z babcia, która staje się jej prawdziwą przyjaciółką. Polecamy wszystkim, którzy mają podobne problemy i różne załamania psychiczne.

 

 

Następne spotkanie 17.02.2012 roku

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: