Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

Swiat Pogody .pl

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Zakup usług dostarczania publikacji drogą elektroniczną

 

 


Zakup usług dostarczania publikacji drogą elektroniczną zrealizowano w 2020 r. ze środków finansowych Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

 

 

DKK w Nosówce

I SPOTKANIE KLUBOWICZÓW z NOSÓWKI!

07-11-2012

9 października w bibliotece w Nosówce odbyło się pierwsze spotkanie Młodzieżowego Klubu Książki. Sympatycy czytania-Julia K., Mateusz I., Daria , Sylwester Sz., Bartek P, Bartek K.. i Julia K.- stwierdzili że lubią czytać i chcą się zapisać do klubu. Na początek postanowili głośno przeczytać fragmenty-„Akademii Pana Kleksa” -był to popis pięknego czytania później zaś dyskusja. Młodzi czytelnicy wypowiadali się co zaskoczyło ich w Akademii Pana Ambrożego. Następne spotkanie odbędzie się już 18 października o godz,13! Tematem będzie twórczość Adama Bahdaja.
Serdecznie Zapraszamy wszystkich chętnych!
 

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: