Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

Swiat Pogody .pl

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Zakup usług dostarczania publikacji drogą elektroniczną

 

 


Zakup usług dostarczania publikacji drogą elektroniczną zrealizowano w 2020 r. ze środków finansowych Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

 

 

DKK w Nisku

Marek Janczyk: "Antonówka

23-02-2012

"Antonówka” Marka Jańczyka to bardzo udana i ciekawa książka. Klubowiczom bardzo spodobała się postać Julka. Mimo, że wydaje się być niemal idealny, bo okazuje się wspaniałym przyjacielem, kolegą, człowiekiem z zasadami, to jednak łatwo się z nim utożsamiać młodzieży. Ma takie same problemy jak ona, te same rozterki sercowe, staje przed takimi samymi wyborami. Dodatkowym atutem książki są opisy przyrody i wsi. Sprawia to, że książka wydaje się bardzo klimatyczna, przenosi czytelnika w ciepły, spokojny, sielski świat. Autorowi można zarzucić, że słabo rozbudował niektóre wątki, choć rekompensują to świetnie skonstruowane postaci Julka i jego rodziny.
Książkę czyta się z przyjemnością. To wspaniała lektura na długie, zimowe wieczory. Czekamy na kolejne powieści autora.


 

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: