Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

Swiat Pogody .pl

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

 

DKK w Mielcu

Wycieczka rowerowa DKK

12-08-2012

Mielecki DKK zwyczajem poprzednich lat udał się na wycieczkę rowerową do Toporowa – w niedzielny ranek, 12 sierpnia 2012 r.
Toporów to mała wieś , płożona w województwie podkarpackim, w powiecie kolbuszowskim, w gminie Cmolas. Z tym miejscem związany jest Wojciech Lis (bohater naszej ulubionego cyklu „Miejsce” Włodzimierza Kłaczyńskiego).
Docelowym miejscem naszej przejażdżki był dom Andrzeja Kędziora (posła na Sejm Ustawodawczy , Senat - senator I kadencji w latach 1922-27). Kolejnym etapem był powrót do Szydłowca, gdzie urządziliśmy sobie piknik.
Wycieczce sprzyjała przepiękna, słoneczna pogoda. Ostatnim akcentem przejażdżki były lody w „Zielonej Budce” na terenie Mielca.
Marta N.

 

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: