Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

Swiat Pogody .pl

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

 

DKK w Lubaczowie-Baszni

Grażyna Bąkiewicz: "Coś za coś"

31-07-2012

W czerwcowe popołudnie po raz drugi w bibliotece spotkali się członkowie DKK. Tym razem tematem rozmów była książka pt. „Coś za coś”, która przedstawia historię Julii, której główną pasją są jaskinie. Podczas jednej z wypraw ginie jej przyjaciółka. Ten wypadek i jego konsekwencje odmieniają całkowicie życie bohaterki. Jest to wzruszająca opowieść o kobiecie jej wytrwałości, która potrafi w jednej chwili zmienić swój los realizując marzenia i pasje. Książka  ta jest przystępna w odbiorze i można śmiało powiedzieć, że jest dobrą odskocznią od cięższej lektury.

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: