Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

Swiat Pogody .pl

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

 

DKK w Lesku

Jan Jarosiński: "Błękitny krzyż na Połoninach"

25-04-2012

Kwietniowe spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki było spotkaniem wyjątkowym bo połączone z wernisażem wystawy Roberta Kołodziejczyka oraz promocją książki Jana Jarosińskiego pt. „ Błękitny krzyż na Połoninach”. Książka ta powstała z okazji 50.lecia istnienia Bieszczadzkiego GOPRu. Autor musiał przekopać się przez wielkie sterty archiwum Grupy i odbyć nieskończenie wiele rozmów aby stworzyć książkę z zachowaniem porządku chronologicznego. Dzięki wielkiemu wysiłkowi autora możemy zapoznać się z obszerną monografią GOPRu. Pan Jan Jarosiński promocję swojej książki okraszał wielkim talentem oratorskim, niezliczonymi anegdotami i wielkim poczuciem humoru którym trafiał w gusta zgromadzonych gości. „Błękitny krzyż na Połoninach” jest obowiązkową pozycją na liście książek miłośników Bieszczadów i wszystkiego co bieszczadzkie.
Joanna Krawczyk
 

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: