Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

Swiat Pogody .pl

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Zakup usług dostarczania publikacji drogą elektroniczną

 

 


Zakup usług dostarczania publikacji drogą elektroniczną zrealizowano w 2020 r. ze środków finansowych Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

 

 

DKK w Kolbuszowej

Spotkanie z Olga Rudnicką

28-09-2012

 

W ramach realizacji projektu Instytutu Książki „Tu czytamy” – Dyskusyjne Kluby Książki, 25 września 2012 r., mieliśmy przyjemność gościć w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Kolbuszowej  panią Olgę Rudnicką – młodą, utalentowaną autorkę kryminałów.
W spotkaniu uczestniczyli członkowie Klubu DKK, czytelnicy, uczniowie Liceum Ogólnokształcącego i  Zespołu Szkół Technicznych w Kolbuszowej.
Pani Olga swoim entuzjazmem bardzo szybko zainteresowała wszystkich swoją twórczością. Barwne opowiadania o tym skąd biorą się pomysły na pisanie, jak postrzega otaczającą nas rzeczywistość i jak czerpie z niej inspiracje do twórczości, która stanowi tło do wprowadzania w tematykę książek i losy bohaterów. Żadna książka oczywiście nie została „opowiedziana” na tyle, by zdradzić jej treść.
Po spotkaniu był czas na wspólne zdjęcia, zakup książek autorki i  zdobycie autografu z dedykacją.
 
Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: