Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

Swiat Pogody .pl

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Zakup usług dostarczania publikacji drogą elektroniczną

 

 


Zakup usług dostarczania publikacji drogą elektroniczną zrealizowano w 2020 r. ze środków finansowych Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

 

 

DKK w Jodłowej

Spotkanie z Pawłem Beręsewiczem

12-06-2012

30 maja 2012 r. w Bibliotece Publicznej w Jodłowej w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki, odbyło się spotkanie autorskie czytelników z Pawłem Beręsewiczem.
Jest on laureatem wielu nagród literackich, autorem opowiadań, powieści i wierszy dla dzieci, także tłumaczem i leksykografem. W swoim dorobku pisarskim ma około 20 książek m.in. „Na przykład Małgośka”, „Tajemnica człowieka z blizną”, „Lalki Dorotki” i cztery części opowiadań „O Ciumkach”.
Na spotkaniu gość opowiadał o swoich książkach, pomysłach na nie, jak rozpoczęła się jego przygoda z pisaniem dla dzieci. Zgromadzone na sali dzieci miały możliwość wzięcia aktywnego udziału w spotkaniu poprzez zabawę i rozmowy "przy herbatce" na scenie. Na zakończenie spotkania każdy, kto kupił książkę autorstwa Pawła Beręsewicza dostał autograf.
Dzieci były bardzo zadowolone. Liczymy, że dzięki takim spotkaniom chętniej sięgną po książki, rozwiną swoją wyobraźnię oraz wzbogacą swój język.
 

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: