Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

Swiat Pogody .pl

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Zakup usług dostarczania publikacji drogą elektroniczną

 

 


Zakup usług dostarczania publikacji drogą elektroniczną zrealizowano w 2020 r. ze środków finansowych Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

 

 

DKK w Jodłowej

Rafał Kosik: " Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa”

27-04-2012

Dnia 27 kwietnia 2012 r. odbyło się 8 spotkanie DKK dla dzieci, na którym omawialiśmy książkę Rafała Kosika pt. „ Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa”.
Książka opowiada o przygodach trójki trzynastolatków podczas wakacji nad morzem. Mieszkają oni w domku wynajmowanym przez Instytut Badań Nadzwyczajnych, w którym pracuje ojciec jednego z głównych bohaterów - Felixa. Instytut zajmuje się aktualnie sprawą powojennej bazy niemieckiej nieopodal miejsca pobytu nastolatków. Znajduje się w niej ogromny pierścień niewiadomego przeznaczenia. W wyniku serii dziwnych przypadków przyjaciele odkrywają do czego służy ów pierścień, a potem przypadkowo, kilkakrotnie przenoszą się w czasie i w przestrzeni.
Opinie klubowiczów na temat przeczytanej książki były różne – jednym książka bardzo się podobała inni nie mogli „doczytać” do końca.

/Agnieszka Szewczyk/

 

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: