Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

Swiat Pogody .pl

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Zakup usług dostarczania publikacji drogą elektroniczną

 

 


Zakup usług dostarczania publikacji drogą elektroniczną zrealizowano w 2020 r. ze środków finansowych Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

 

 

DKK w Jodłowej

Halina Olczak-Moraczewska: "Kim jesteś Sebastianie"

20-04-2012

Dnia 20 kwietnia 2012 r. odbyło się kolejne spotkanie DKK dla młodzieży, na którym omawialiśmy książkę Haliny Olczak- Oraczewskiej „ Kim jesteś, Sebastianie”.
Opinie klubowiczów po przeczytaniu książki:
„Książka bardzo mi się podobała , ponieważ poruszała ważne tematy. Opowiadała o problemach młodych ludzi, którzy chcą się dowiedzieć kim są naprawdę”.
„Opowiada o Sebastianie, który ma wszystko, czego dusza zapragnie. Główny bohater może zawsze liczyć na kochających rodziców, mieszka w apartamencie, uczęszcza do elitarnego liceum. Jest przystojny i podoba się dziewczynom. Jednak jego szczęśliwe i poukładane życie zmienia się, gdy do mieszkania Majewskich wprowadza się biedna kobieta i jej nastoletni syn. Rodzice Sebastiana zatrudniają ją jako pomoc domowa. Chociaż nie umiała gotować i kradła, rodzice chłopca nie zwracali na to uwagi. Sebastian nie może zrozumieć ich zachowania, lekceważy i nienawidzi swoich nowych współlokatorów. Jego zachowanie zmienia się, gdy odkrywa prawdę o sobie”.

Książka bardzo podobała się i klubowicze polecają ją innym do przeczytania.

Agnieszka Szewczyk

 

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: